Комісіонка

Цей розділ призначений для продажу/купівлі товарів, пов’язаних із метал-музикою – касети, компакт-диски, вінілові платівки, атрибутика, література тощо. Це можуть бути б/в речі, або абсолютно нові.

Будь ласка, ознайомтесь із правилами роботи нашої Комісіонки.

Для Продавців:

Ви можете розмістити на продаж будь-який товар, який у тій чи іншій мірі пов’язаний з метал-музикою. Для цього вам необхідно надіслати товар на нашу адресу:

Симоненко Ігорю Васильовичу, а/с 619, м. Вінниця, 21001, Україна.

Разом із товаром необхідно вказати свою ціну, і надіслати написаний у вільній формі докладний опис стану товару.

До суми, в яку ви оцінюєте ваш товар, буде додано комісію у розмірі 25% від вказаної вами вартості.

Виплата суми за куплений через нашу Комісійку товар провадиться через місяць після здійснення акту купівлі.

Якщо ваш товар протягом 3-х місяців не знайшов свого покупця, адміністрація Комісійки має право зняти його з продажу. Повернення цього товару відбувається за ваш рахунок.

УВАГА! Будь ласка, якщо ваш товар є вживаним і має будь-які пошкодження (технічні або косметичні), обов’язково вказуйте це. Якщо ваш товар буде куплений у нашій Комісійці, і клієнт виявить у ньому ушкодження, які не були вами вказані в описі, товар вам буде повернено лише після компенсації поштових послуг як клієнта, який виявив не вказані ушкодження, так і наших послуг.

Для Покупців:

Товар надсилається як Укрпоштою, так і експедиторською компанією Нова пошта.

Вартість товарів у нашій Комісійці НЕ ВКЛЮЧАЄ поштових витрат. Поштові витрати (упаковка та пересилання) становлять у разі відправки Укрпоштою 30,00 гривень незалежно від кількості та вартості замовлених вами товарів, або у разі відправки Нової пошти – згідно з тарифами цієї експедиторської компанії.

Для того, щоб купити товар з нашої Комісійки, вам необхідно надіслати електронну пошту (terroraiser@ukr.net)

заявку, щоб цей товар був заброньований для вас, та після підтвердження його наявності, ви оплачуєте товар (на картку Приватбанку або поштовим переказом на ваш вибір).

Якщо ви купили товар, і його опис не відповідає зазначеному під час продажу, ви можете повернути його протягом тижня з моменту його отримання. Повернення грошей за товар і грошей за пересилання буде здійснено після того, як ми отримаємо цей товар і перевіримо його на відповідність ваших претензій до його початкового опису. У випадку, якщо ваші претензії не відповідатимуть опису товару, наша Комісіонка має право не компенсувати ваші витрати на пересилання.

Розділи Комісіонки:

ВІНІЛ

КАСЕТЫ

КОМПАКТ-ДИСКИ

РІЗНЕ


Thanx: Kuplu-auto