ПРО TERRORAISER

ПРО TERRORAISER productions

TERRORAISER produtions був створений 1993 року ентузіастами металевої музики як організація, що пропагує металеву культуру. За цей час TERRORAISER перетворився на холдинг, до якого входить кілька відділів, кожен із яких є частиною спільної організації.

Журнал TERRORAISER

Перший номер журналу TERRORAISER вийшов 1995 року, і до 2001 року виходив щорічно. 2001 року структура журналу змінилася, розширилася редакція, і з того часу журнал виходить 4 рази на рік. Журнал розповсюджується як за підпискою, так і через мережу рок-магазинів. Докладніше – у розділі “Журнал”

Концертна агенція

Перший концерт який зробив  TERRORAISER відбувся у 1993 році у Вінниці за участю КОРОЗІЯ МЕТАЛУ та FATAL EPITAPH. Після цього було запроваджено практику проведення фестивалів під брендом “Terroraiser”. За час проведення цих фестивалів, у фестах брало участь понад сотню “металевих” гуртів – як українських так і закордонних (польських, словацьких, угорських, австрійських, голландських тощо). Також за участю концертної агенції TERRORAISER було проведено ще низку концертів у Вінниці та інших містах України.

Дистриб’юция TERRORAISER

TERRORAISER поширює продукцію так чи інакше пов’язану з металевою музикою (компакт-диски, DVD, вінілові платівки, аудіо та відео касети, атрибутику, одяг, літературу). Ми працюємо як із роздрібними розповсюджувачами, так і безпосередньо з кінцевим споживачем. Ознайомитись з асортиментом продукції, а також зробити замовлення можна у розділі “Магазин”


Thanx: Kuplu-auto